Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siódemka na start

Siódemka na start

fot. archiwum

Pełną parą ruszyły przygotowania do nowego sezonu w zespole Siódemki Legionovia Legionowo. Beniaminek I ligi kobiet przez najbliższe tygodnie będzie przygotowywał się na własnym obiekcie, we wrześniu rozegra kilka turniejów towarzyskich.

Siatkarki z Legionowa mają za sobą już pierwsze treningi przed sezonem, w którym powrócą po rocznej nieobecności. W miniony poniedziałek, kiedy rozpoczął się okres przygotowawczy Siódemki Legionovia, Wojciech Lalek miał do dyspozycji tylko dziesięć zawodniczek. W Arenie Legionowo zabrakło dwóch środkowych – Jolanty Studziennej i Katarzyny Jóźwickiej. Pierwsza z nich przeszła zabieg i do treningów wróci za około trzy miesiące, natomiast druga przebywa na zgrupowaniu polskich akademiczek, które w sierpniu w chińskim Shenzhen zagrają na Uniwersjadzie.

W tym roku, cały okres przygotowawczy legionowianki spędzą na własnych obiektach. Do pomocy Wojciechowi Lalkowi w przygotowaniach kondycyjno-siłowych klub zatrudnił trenera przygotowania fizycznego. Jest nim Kamil Kalka, były lekkoatleta, m. in. srebrny medalista Pucharu Świata w chodzie drużynowym na 50 km. Po zajęciach na siłowni, we wrześniu przyjdzie czas na pierwsze mecze kontrolne. Szkoleniowiec Siódemki już zaplanował kilka turniejów z zespołami PlusLigi Kobiet i z zaplecza ekstraklasy. Na pewno jeden z nich odbędzie się w Legionowie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved