Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Przygotowania Chemika Police rozpoczęte

Przygotowania Chemika Police rozpoczęte

fot. archiwum

W poniedziałek zespół Chemika Police spotkał się na pierwszym treningu po wakacyjnej przerwie i tym samym rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Jak zapowiada trener Mariusz Bujek przed siatkarkami osiem tygodni wytężonej pracy.

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęte. W jakich nastrojach do nich przystępujecie?

– Jesteśmy bojowo nastawieni. Zgłosiły się wszystkie dziewczyny, więc pracujemy ciężko od samego początku. W czasie przerwy dziewczyny miały na dwa tygodnie rozpisany trening indywidualny.Jakie są dalsze plany przygotowań?

– Będzie to osiem tygodni wytężonej pracy i postaramy się, żeby tak było. W zeszłym roku zdało to egzamin i myślę, że w tym też przyniesie zamierzone efekty. Dwa tygodnie będziemy trenowali na naszych obiektach, a następnie mamy w planach udać się na obóz do Szklarskiej Poręby. Po dwunastu dniach obozu wrócimy znowu na nasze tereny i zaczniemy grać jakieś turnieje. Mamy już zaplanowane trzy turnieje. Pierwszy w Sulechowie w dniach 26-28 sierpnia, kolejny 4 września w Szczecinie. Następnie w dniach 16-19 września gramy turniej u nas.

W zespole pojawiło się pięć nowych zawodniczek. Jest pan zadowolony z transferów dokonanych przez klub?

– Jeszcze nie wiem. Dopiero się to okaże. Na razie mam pięć nowych zawodniczek i na pewno mam wyższy zespół, ale czy to przyniesie zamierzony efekt? Zobaczymy.

Jakie są cele zespołu na sezon 2011/2012?

Patrząc na składy poszczególnych zespołów będzie dużo ciężej dostać się do czwórki, niż w zeszłym roku. Myślę, że planem minimum będzie dostanie się właśnie do tej czwórki, a co będzie potem? Zobaczymy.

źródło: chemik-police.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved