Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Małgorzata Sikora w PLKS Pszczyna

Małgorzata Sikora w PLKS Pszczyna

fot. archiwum

Małgorzata Sikora została nową zawodniczką PLKS Pszczyna. To druga siatkarka Sparty Warszawa, która w nowym sezonie zasili drużynę trenera Dariusza Luksa. W szóstej ekipie I ligi zagra również inna zawodniczka ze stolicy - Marta Kutikow.

PLKS Pszczyna przygotowania do nowego sezonu rozpocznie w przyszłym tygodniu. Do tego czasu klubowi działacze nie chcą zdradzić, jakie siatkarki zasiliły ich zespół. Ze starego składu pozostały zaledwie trzy siatkarki – Izabela Placek, Agnieszka Mitręga oraz Joanna Markiel. Działacze PLKS-u podpisali już podobno umowy z siedmioma nowymi zawodniczkami, ale oficjalnie nie wiadomo, kto jest w tym gronie.

Nieoficjalnie mówi się, że wśród nowych nabytków pszczynianek jest m.in. Natalia Staniucha (rozgrywająca z AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski). Teraz już wiemy, że wśród pozostałych sześciu są dwie zawodniczki, które w ubiegłym sezonie grały w Sparcie Warszawa – Marta Kutikow i Małgorzata Sikora. Pozostałe cztery ciągle pozostają niewiadomą, a na dodatek mówi się, że działacze z Pszczyny prowadzą jeszcze zaawansowane rozmowy z dwoma siatkarkami. Kto jeszcze zagra w PLKS w nadchodzącym sezonie na pewno przekonamy się już po najbliższym weekendzie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved