Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Kądzioła i Fijałek: Trzeba zagrać na luzie

Kądzioła i Fijałek: Trzeba zagrać na luzie

fot. archiwum

W czwartek siatkarze biorący udział w Mazury Orlen Grand Slam z cyklu FIVB World Tour, odbywającym się w Starych Jabłonkach rozpoczynają potyczki w turnieju głównym. Polskie pary przede wszystkim zamierzają grać bez presji i dla kibiców.

Zakładaliśmy sobie przed tym turniejem, że nie będzie żadnej „spinki". Mamy doświadczenie z zeszłego roku, graliśmy bardzo dobry sezon, ale u siebie trochę się „spaliliśmy". Za bardzo chcieliśmy wygrać. Trzeba grać na swoim najlepszym poziomie ale przy tym musi być duży luz. Na pewno jesteśmy bardzo mocni i psychicznie i w formie fizycznej co pokazują ostatnie dwa miesiące. Gramy normalnie kolejny turniej. Od początku roku cel jest ten sam – być w dziesiątce żeby zbierać punkty na Igrzyska Olimpijskie. To jest nasz główny cel i wszystko jest pod niego podporządkowane a ten turniej może nas do niego przybliżyć – mówi Grzegorz Fijałek, którego boiskowym partnerem jest Mariusz Prudel.

Wtóruje mu jego młodszy kolega Michał Kądzioła.Nie możemy się spinać na jakiś konkretny wynik. Jeszcze jesteśmy za młodzi żeby uciągnąć w naszych głowach taką presję. Nastawiamy się na dobrą grę na boisku, nie ważne z kim przyjdzie nam grać. Będziemy chcieli pokazać swoją siatkówkę, która w tym sezonie jak na razie jest mało skuteczna, ale liczę, że tutaj „ściany" nam mocno pomogą, wspaniali kibice i że jakoś to będzie – tłumaczy.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved