Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Polacy przygotowują się do mistrzostw Europy

Polacy przygotowują się do mistrzostw Europy

fot. archiwum

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do zbliżających się mistrzostw Europy. W tej  imprezie zabraknie czterech podstawowych zawodników: Mariusza Wlazłego, Daniela Plińskiego, Michała Winiarskiego i Pawła Zagumnego.

Podczas zbliżających się mistrzostw Europy w kadrze zabraknie czterech podstawowych zawodników. Mianowicie Pawła Zagumnego, Michała Winiarskiego, Daniela Plińskiego i Mariusza Wlazłego. Zdaniem Macieja Jarosza nieobecność tych siatkarzy nie powinna stanowić problemu w uzyskaniu dobrego wyniku. – Winiarskiego i Wlazłego nie było w Izmirze, całej czwórki nie było w Gdańsku na turnieju finałowym Ligi Światowej, a jednak nasza drużyna dwukrotnie zdobywała historyczne medale.

Środkowy Daniel Pliński uważa, że reprezentacja Polski jest w stanie zwyciężać bez nieobecnej czwórki graczy. – W siatkówce czasami wygrywa drużyna, w składzie której zabraknie teoretycznie najlepszych zawodników. Pokazały to turnieje w Izmirze i Gdańsku.

Szkoleniowiec reprezentacji Polski Andrea Anastasi uważa podobnie. – Znam sytuację tej czwórki. Nic się nie zmieniło, na razie są poza kadrą. Nie obawiam się, bo reszta chłopaków pokazała, że potrafi wspaniale pracować.* więcej w "Przeglądzie Sportowym"

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved