Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Camper przygotowuje się do nowego sezonu

II liga: Camper przygotowuje się do nowego sezonu

fot. archiwum

Siatkarze Campera Wyszków rozpoczęli treningi. W minionym sezonie, wyszkowianie wygrali swoją grupę II ligi i awansowali do turnieju mistrzów. Zespół wzmocnił się o wartościowych graczy i z pewnością będzie teraz poważnym kandydatem w walce o I ligę.

Poniedziałek był pierwszym dniem przygotowań do nowego sezonu dla siatkarzy z Wyszkowa. Podopieczni Piotra Szulca w tej chwili przygotowują się u siebie. Na lokalnych obiektach będą trenować do 17 sierpnia. Drugim etapem okresu przygotowawczego jest zgrupowanie w Pucku. Wyszkowianie pozostaną tam przez 10 dni. Pierwsze mecze kontrolne Camper planuje rozegrać pod koniec sierpnia. Natomiast przed własną publicznością siatkarze zagrają na początku września podczas towarzyskiego turnieju.

Skład zespołu z Wyszkowa uległ przemeblowaniu. Odeszli: atakujący Daniel Lenc oraz przyjmujący Daniel Saczko, którzy zasilili ekipę z Hajnówki. Z klubem pożegnali się również Robert Kiwior i Krystian Kruk.

W miejsce zawodników, którzy opuścili Wyszków przyszli gracze, którzy występowali na parkietach I ligi. Nowym rozgrywającym został Tomasz Walendzik (wcześniej Pekpol Ostrołęka), atak wzmocnił Łukasz Kaczorowski (Ślepsk Suwałki), a przyjęcie jego brat – Paweł Kaczorowski (Joker Piła). Z ligowego rywala MOS Wola Warszawa do Wyszkowa przeniósł się Konrad Nassalski. Niewykluczone, że klub postara się o ściągniecie jeszcze jednego gracza.Oto skład w jakim Camper przystąpił do przygotowań:

– rozgrywający
Tomasz Walendzik
Rafał Sędek

– atakujący
Łukasz Kaczorowski
Przemysław Gniewek

– przyjmujący
Maciej Alancewicz
Dominik Zalewski
Paweł Kaczorowski
Konrad Nassalski

– środkowi
Maciej Główczyński
Piotr Świerżewski
Robert Iliński

– libero
Tomasz Knasiecki
Jacek Obrębski

źródło: inf. własna, kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved