Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Grzegorz Kosatka: Straciliśmy już swoją szansę

Grzegorz Kosatka: Straciliśmy już swoją szansę

fot. archiwum

- Nie jestem szczęśliwy, ponieważ straciliśmy już swoją szansę - powiedział na konferencji prasowej po zwycięskim meczu z Serbią trener polskich juniorek. Młode Polki po porażkach z Koreą Południową, USA i Belgią walczą teraz co najwyżej o 9. miejsce.

Grzegorz Kosatka (trener reprezentacji Polski): – Nie jestem szczęśliwy, ponieważ straciliśmy już swoją szansę. Dzisiejszy mecz na szczęście wygraliśmy, ale trzy poprzednie przegraliśmy i nie możemy sobie pozwolić już na porażkę. Ten pojedynek powinien nas wzmocnić przed walką z Egiptem i Rosją.

Emilia Kajzer (kapitan reprezentacji Polski): – Cieszymy się, że wygrałyśmy mecz w pięciu setach i naszym następnym celem jest wygrać w trzech partiach.

Ratko Pavlicevic (trener reprezentacji Serbii): – Straciliśmy koncentrację w dwóch pierwszych setach. Próbowaliśmy, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. Polska jest dobrym zespołem. Gratulacje dla nich. Oczekujemy, że wygramy dwa kolejne mecze w grupie i wrócimy do domu z podniesioną głową.Danica Radenkovic (kapitan reprezentacji Serbii): – Robiłyśmy straszne błędy na początku. Straciłyśmy koncentrację i teraz wiemy, co musimy poprawić w naszej grze na przyszłość.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved