Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > OOM: Stępień i Łukasik najlepsi w Radomiu

OOM: Stępień i Łukasik najlepsi w Radomiu

fot. archiwum

Przemysław Stępień i Piotr Łukasik wygrali rywalizację siatkarzy plażowych w Radomiu, w ramach OOM w sportach letnich. W klasyfikacji klubowej triumfował Zryw Volley Iława, a w klasyfikacji województw - wielkopolskie.

Przemysław Stępień i Piotr Łukasik (MKS Zryw Volley Iława) w finałowym meczu turnieju piłki siatkowej XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich Mazowsze 2011, który odbył się w Radomiu, pokonali Łukasza Kaczmarka i Sebastiana Kaczmarka (UKS Polon Krotoszyn) 2:1 (15:21, 21:18, 15:7). Brązowy medal zdobyli zawodnicy RSC Czarni Radom – Michał Bryl i Bartłomiej Malec, którzy w decydującym meczu wygrali z Hubertem Kurowskim i Kacprem Kujawiakiem (STS Skarżysko-Kamienna) 2:0 (21:13, 21:14).

Łukasz Kaczmarek i Sebastian Kaczmarek byli faworytami turnieju. Pierwszy z nich wraz z Maciejem Kosiakiem zdobył niedawno w chorwackim Umag złoty medal mistrzostw świata do lat 19. W Radomiu, grając z innym partnerem musiał uznać wyższość doskonale dysponowanych rywali z iławskiego zespołu.

W rywalizacji klubów wygrał MKS Zryw Volley Iława, a województw wielkopolskie. – Na pewno zdobycie złotego medalu przyczyni się do popularyzacji siatkówki plażowej w Iławie i województwie warmińsko-mazurskim – powiedział trener MKS Zryw Volley Iława, Mieczysław Pietroczuk.Klasyfikacja województw w turnieju siatkówki plażowej chłopców:
1. Wielkopolskie
2. Warmińsko-mazurskie
3. Świętokrzyskie

Klasyfikacja klubów w turnieju siatkówki plażowej chłopców:
1. MKS Zryw Volley Iława
2. UKS Polon Krotoszyn
3. RSC Czarni Radom

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved