Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nowy wygląd legionowskiej Siódemki

Nowy wygląd legionowskiej Siódemki

fot. archiwum

Znane jest już nowe logo, z którym w nadchodzącym sezonie występować będzie beniaminek z Legionowa. Co prawda premiera nowego znaku graficznego ma mieć miejsce na zapowiedzianej konferencji prasowej, jednak my nowe logo Legionovii prezentujemy już dziś.

Kilka dni temu informowaliśmy, że powracający na zaplecze ekstraklasy zespół z Legionowa podpisał z firmą Siódemka S.A. porozumienie.  Na jego mocy potentat z branży kurierskiej postanowił zainwestować środki finansowe w drużynę z Mazowsza. Co prawda zarząd klubu, zasłaniając się tajemnicą handlową nie chciał ujawnić wysokości kontraktu, jednak pozwala to przypuszczać, że legionowianki będą dysponować jednym z największych budżetów w I lidze kobiet.

Jesienią podopieczne Wojciecha Lalka przystąpią do rozgrywek w dotychczasowych barwach, ale zmianie ulegnie znak graficzny drużyny. Nowe logo oficjalnie ma zostać zaprezentowane w legionowskim ratuszu, gdzie na początku sierpnia odbędzie się konferencja prasowa połączona z prezentacją drużyny. Strefie Siatkówki do nowego znaku graficznego Legionovii udało się dotrzeć już dzisiaj. Logo Siódemki Legionovia Legionowo (pod taką nazwą klub został zgłoszony do rozgrywek – przyp. red.) nawiązuje kształtami do sponsora tytularnego – Siódemka S.A.

Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu nową odsłonę będzie miała także strona internetowa zespołu. W chwili obecnej prowadzone są ostatnie poprawki przed zamieszczeniem jej na serwerze.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved