Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grzegorz Fijałek: Każdy chce wystąpić w Jabłonkach

Grzegorz Fijałek: Każdy chce wystąpić w Jabłonkach

fot. archiwum

- Wiele par z całego świata chwali fantastyczny doping na Mazurach i otoczkę zawodów - mówi Grzegorz Fijałek o turnieju w Starych Jabłonkach. W rozgrywkach, które już dziś rozpoczęły się na Mazurach polska para chce się zaprezentować jak najlepiej.

Polacy aby przygotować się do występu w Starych Jabłonkach zrezygnowali ze startu w zawodach World Tour w Quebecu. – Po dobrych występach w Gstaad i Moskwie stwierdziliśmy, że tygodniowy odpoczynek będzie najlepszym rozwiązaniem, byśmy byli gotowi na turniej w Starych Jabłonkach. Od czwartku do niedzieli trenowaliśmy w łódzkim SMS-ie. Ostatnie dni przed startem poświęcimy na zajęcia techniczne na boisku głównym na plaży Hotelu Anders – mówi Mariusz Prudel, który chwali organizację turnieju w Starych Jabłonkach. – Wystarczy pojechać do Starych Jabłonek i zobaczyć, jak bawią się polscy kibice. Mamy najlepszych fanów na całym świecie.

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel mają już za sobą dobre występy w tegorocznym cyklu World Tour. Do udanych zaliczyć mogą przede wszystkim turnieje w Marsylii i Stavanger. – Na dobre wyniki pracujemy ciężko na treningach. Dla takich chwil warto wylewać pot i zdzierać poparzoną od gorącego piachu skórę ze stóp – mówi Mariusz Prudel. Po dziesięciu turniejach Polacy plasują się na piątej pozycji w rankingu FIVB. Jak przyznają ich celem jest wywalczenie nominacji olimpijskiej.

* cały wywiad Pawła Wiewiórkowskiego w "Przeglądzie Sportowym"źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved