Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dwie zawodniczki blisko KSZO, ale „polowanie” wciąż trwa

Dwie zawodniczki blisko KSZO, ale „polowanie” wciąż trwa

fot. archiwum

Działacze I ligowej drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego powoli kończą kompletowanie składu przed rozpoczęciem rozgrywek. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie ekipę wzmocnią dwie nowe siatkarki grające na pozycji rozgrywającej.

Na etapie finalizowania znajdują się rozmowy z rozgrywającą z ukraińskiej ekstraligi z Tarnopola -przyznał wiceprezes KSZO do spraw piłki siatkowej, Mariusz Rokita. W kręgu zainteresowań jest także druga rozgrywająca, Paulina Szpak, która poprzedni sezon spędziła w Stali Mielec. Do przejścia do Ostrowca Świętokrzyskiego namawia ją szkoleniowiec, Roman Murdza. Jeśli rozmowy zakończyłyby się fiaskiem, ostrowscy działacze mają plan awaryjny. Propozycję gry ma dostać młoda zawodniczka, która do tej pory występowała w II lidze.

To nie koniec poszukiwań. Działacze chcą jeszcze pozyskać zawodniczkę do gry na ataku oraz na przyjęciu. Propozycję gry w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymała Agnieszce Wołoszyn, która poprzedni sezon występowała w drużynie ŁMLKS Łask. Rozmowy utrudnia jednak nie do końca sprecyzowana wysokość budżetu. Chcąc uniknąć problemów finansowych działacze nie mogą pozwolić sobie na kosztowne transfery. Co ważne dla ostrowskiej drużyny, Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości nadal będzie wspierać klub.

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczną się 1 sierpnia.źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved