Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Siatkarki Politechniki Warszawskiej trenują na Rivierze

Siatkarki Politechniki Warszawskiej trenują na Rivierze

fot. archiwum

Po przerwie wakacyjnej treningi wznowiły siatkarki drugoligowego AZS-u Politechnika Warszawska. Zespół Roberta Strzałkowskiego przez najbliższe tygodnie będzie pracować nad siłą i kondycją. Pod koniec sierpnia rozpocznie pierwsze gry kontrolne.

Drużyna Roberta Strzałkowskiego o wakacjach może już zapomnieć. Zespół stołecznego drugoligowca w poniedziałek rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Jak zespół postrzega szkoleniowiec AZS-u? – Nasze panie nie są ciężkie, ale widać, że wróciły z wakacji. Mimo wszystko dwa miesiące przerwy robi swoje – śmieje się w rozmowie ze Strefą Siatkówki Robert Strzałkowski.

Przez najbliższe tygodnie akademiczki będą trenować na warszawskiej „Rivierze". Sztab szkoleniowy codziennie zaplanował po dwa treningi. – W tej chwili pracujemy nad kondycją – zdradza swoje plany trener AZS-u. – Co prawda dopiero zaczęliśmy treningi, ale jeśli dziewczyny będą trenowały z takim zaangażowaniem jak do tej pory to o przygotowanie do sezonu jestem bardzo spokojny – chwali podopieczne Strzałkowski, dodając: – Zespół wykonuje wszystkie ćwiczenia bez zająknięcia. To jest naprawdę godne podziwu.

Dla niektórych dziewczyn intensywność ćwiczeń, którą staram się wprowadzić jest jeszcze zbyt duża, ale jestem pewien, że za 9 tygodni będą widoczne należyte efekty – wyjaśnia trener AZS-u Politechnika Warszawska.Warszawianki na własnych obiektach trenują w 12-osobowym składzie. Z przygotowań zwolnione są Sylwia Pilarek i Aneta Gancarczyk, które w dniu dzisiejszym zakończyły udział w Akademickich Mistrzostwach Europy na miejscach 9-12, a już za kilka dni zagrają w Starych Jabłonkach. Pierwsza do zespołu dołączy we wrześniu, druga w połowie sierpnia.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved