Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Mają kłopoty zdrowotne – PZPS będzie obserwował

Mają kłopoty zdrowotne – PZPS będzie obserwował

fot. archiwum

Daniel Pliński, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Paweł Zagumny nadal są poza kadrą siatkarzy i jest pewne, że nie wystąpią w reprezentacji biało-czerwonych podczas wrześniowych mistrzostw Europy w Czechach i Austrii - donosi katowicki Sport.

W czasie turnieju Final Eight LŚ w Gdańsku działacze deklarowali, że będą rozmawiali z wszystkimi kandydatami do kadry w reprezentacji. – Będzie rzeczowa rozmowa, ale żadnego błagania na klęczkach – mówił wówczas prezes związku, Mirosław Przedpełski. I rzeczywiście nie było proszenia, lecz krótki dialog i ostateczna decyzja na „tak" lub na „nie".

Nieważne który z działaczy rozmawiał z siatkarzami, ale liczy się końcowy efekt – przekonuje szef szkolenia, Włodzimierz Sadalski.Wszyscy przekazali nam informację, że nadal mają kłopoty zdrowotne, które wykluczają ich z kadry. Niebawem, bo już za dwa tygodnie, rozpoczynają się przygotowania klubowe i będziemy nasłuchiwali doniesień z klubów. Zobaczymy, czy któryś z nich będzie uczestniczył w zajęciach. Nie zamierzam tego w żaden sposób komentować i przechodzę nad tym do porządku dziennego. Trener Anstasi ogłosił kadrę i będzie ze swoimi wybrańcami przez trzy tygodnie solidnie pracował. To najważniejszy okres dla kadrowiczów przed mistrzostwami.

więcej w katowickim Sporcieźródło: Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved