Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > LTS Legionovia w przyszłym sezonie zagra z Siódemką

LTS Legionovia w przyszłym sezonie zagra z Siódemką

fot. archiwum

W przyszły poniedziałek spotkają się po raz pierwszy siatkarki LTS-u rozpoczynając tym samym przygotowania do sezonu 2010/2011. Za kilka dni na  konferencji prasowej zaprezentowana zostanie drużyna oraz nowy sponsor klubu - Siódemka S.A.

Dwanaście zawodniczek będzie liczyła w przyszłym sezonie kadra legionowskiego beniaminka I ligi kobiet. Do takich zawodniczek jak Sołodkowicz, Bąk, Łukaszewska, Skorupa, Siwka, Plebanek, Bawoł, Jóźwicka i Lizińczyk dołączyły Ilona Gierak, Justyna Łunkiewicz i w ostatnim czasie Jolanta Studzienna. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kilka innych zawodniczek, mających za sobą przygodę z reprezentacją chciało trafić pod skrzydła Wojciecha Lalka. Jednak legionowscy działacze nie chcą komentować tego faktu.

Trzeba przyznać, że zeszłoroczne wyniki klubu, jak również osiągnięcia grup młodzieżowych mogą budzić uznanie. LTS w wielkim stylu powrócił na zaplecze ekstraklasy tracąc w sezonie tylko dwa sety. Działacze klubu na razie ostrożnie wypowiadają się na temat przyszłorocznych celów, jednak trudno przypuszczać, że beniaminek z Mazowsza zadowoli się środek tabeli. Zdaniem jednego z członków zarządu klubu, cele postawione przed zespołem szybko zostaną pokazane na ligowych parkietach. Ponieważ to tylko sport… Jakoś trudno uwierzyć, że celem tym może być coś innego niż gra o główną stawkę.

Na chwilę obecną legionowscy działacze są dość oszczędni udzielając tylko zdawkowych informacji. Prawdopodobnie strategia klubu na przyszłe lata zostanie omówiona już wkrótce. 8 sierpnia klub planuje zwołanie konferencji prasowej, na której zostanie zaprezentowana drużyna, nowe logo oraz dotychczasowi sponsorzy i nowy sponsor tytularny klubu. Będzie nim firma kurierska Siódemka S.A. – Dzięki wsparciu najszybciej rozwijającej się na rynku firmy z branży kurierskiej, klub zyskał możliwość podjęcia największego w swojej historii wyzwania – usłyszeliśmy w siedzibie Legionovii.Tymczasem od poniedziałku przygotowania do sezonu rozpoczną siatkarki Siódemki Legionovia Legionowo (pod taką nazwą klub został zgłoszony do rozgrywek I ligi kobiet – przyp. red.).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved