Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Konkurs na nowe „szaty” radomskiego Jadaru Politechnika

Konkurs na nowe „szaty” radomskiego Jadaru Politechnika

fot. archiwum

Nie tylko pod względem kadrowym i organizacyjnym przebudowany został Jadar Politechnika Radomska. Beniaminek I ligi kobiet zmienia także swój „dizajn". W tym tygodniu ogłoszony został konkurs na logo klubu, które obowiązywać będzie w przyszłym sezonie.

Nowy klub, nowa nazwa, nowy skład. W końcu w Radomiu przyszedł czas na stworzenie logo, z którym kojarzony będzie beniaminek z Mazowsza. W tym celu działacze Jadaru Politechnika postanowili ogłosić otwarty konkurs na projekt znaku graficznego. – Zależy nam na tym, aby logo zespołu utrzymane było w dotychczasowych barwach AZS-u, czyli w biało-zielonej kolorystyce – mówi dyrektor sportowy, Robert Grzanka. Kolejnym wymogiem konkursowym jest wkomponowanie w projekt znaku graficznego nazwy klubu – Jadar Politechnika Radomska. – Być może wkrótce dołączy do nas jeszcze jeden sponsor, dlatego nie wykluczamy, że w nazwie klubu może pojawić się jeszcze jeden czło n – dodaje Grzanka.

Konkurs potrwa jeszcze przez tydzień. – Na prace zawierające projekt znaku graficznego, pod którym wystąpimy w przyszłym sezonie czekamy do 28 lipca. Dzień później nastąpi rozstrzygnięcie konkursu – informuje szef Jadaru Politechnika. Podpisane prace, z podanym numerem telefonu kontaktowego, należy nadsyłać droga elektroniczną na adres mailowy biuro@ksjadar.plDla zwycięzcy przewidzieliśmy nagrody. Będą to gadżety klubowe oraz karnet na mecze Jadaru Politechnika Radomska, który obowiązywać będzie w przyszłym sezonie – zdradza w rozmowie z naszym serwisem dyrektor sportowy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved