Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Wójcik: Stęskniłam się za siatkówką

Marta Wójcik: Stęskniłam się za siatkówką

fot. archiwum

Rozgrywająca Organiki Budowlanych Marta Wójcik, wraca do treningów po kontuzji kolana. - Od kilku miesięcy ćwiczę na siłowni z coraz większymi obciążeniami. Kolano nie boli, więc z niecierpliwością czekam na normalne treningi - mówi siatkarka.

Zespół Organiki Budowlanych Łódź wkrótce rozpocznie przedsezonowe przygotowania. Do drużyny wraca rozgrywająca Marta Wójcik.Początkowo nie będę mogła ćwiczyć równo z dziewczynami, bo po takim urazie należy stopniowo zwiększać intensywność. Jak mówi lekarz, po pół roku sprawność kolana jest na poziomie 80 proc., po 9 miesiącach – 90, a po roku stu – tłumaczy na łamach Expressu Ilustrowanego.

O miejsca na boisku na pozycji rozgrywającej będzie ona rywalizować z Chorwatką Aną Grbać . – Mogę się tylko cieszyć, bo dla sportowca nie ma nic lepszego niż rywalizacja. Przyznam, że nie widziałam jeszcze, co potrafi Ana Grbać, bo w meczach Ligi Mistrzyń, które oglądałam, grała jej zmienniczka.

Jak zawodniczka ocenia zmiany kadrowe w łódzkiej ekipie? – Wszystko zweryfikuje boisko. Potencjał wydaje się spory, ale wiadomo, że najważniejsze jest stworzenie drużyny – kończy Wójcik.źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved