Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jacek Skrok trenerem Politechniki?

Jacek Skrok trenerem Politechniki?

fot. archiwum

Władze klubu Jadar Politechnika Radomska z mozołem starają się skompletować kadrę. Zespół w dalszym ciągu nie ma szkoleniowca. Na pewno pierwszoligowca nie poprowadzi Łukasz Kruk. Może zrobi to Jacek Skrok?

Nową libero zespołu została Michalina Jagodzińska, grająca w poprzednim sezonie w ekipie Wybrzeża Rumii. W drużynie z Radomia zagra także Sandra Cabańska, była zawodniczka AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Przyjmującą pierwszoligowej ekipy została również siatkarka zespołu ze Świętokrzyskiego Miroslava Kijakowa. Po Katarzynie Ciesielskiej kontrakt z klubem z Radomia podpisała Marta Natanek, kolejna "ex" pilanka.

W drużynie pozostaną również podstawowe siatkarki AZS-u z drugiej ligi Iwona Lachowska i Karolina Michalska. W dalszym ciągu jednak nie wiadomo, kto poprowadzi pierwszoligowca w debiucie. W tej chwili na pewno szkoleniowcem nie będzie Łukasz Kruk. – Poważnie rozważałem taką opcję. Uznałem jednak, że w najbliższym sezonie jeszcze nie zejdę z parkietu. Co prawda obowiązuje mnie kontrakt z radomskim klubem, ale wszystko wskazuje, że reprezentował będą barwy STS Skarżysko-Kamienna – zdradza doświadczony rozgrywający. Na pewno za wyniki nie będzie odpowiadał Krzysztof Białczak. Mówi się, że prowadzący zespół w ubiegłym sezonie trener otrzyma posadę asystenta pierwszego szkoleniowca. Kto nim jednak będzie?

Jak się dowiedzieliśmy jednym z najpoważniejszych, o ile nie najpoważniejszym kandydatem jest Jacek Skrok. Prowadzący ostatnio ekipę Murowanej Gośliny ceniony trener co prawda dość enigmatycznie mówi o swojej przyszłości (nie jest tajemnicą, że ma się mocno zaangażować w prace Stowarzyszenia Czarni Radom, którego jest jednym z założycieli), potwierdza że otrzymał propozycje z formowanego klubu…źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved