Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Konrad Piechocki: Największe problemy już za Jackiem

Konrad Piechocki: Największe problemy już za Jackiem

fot. archiwum

Kilka dni temu dotarły do nas informacje o złym stanie zdrowia Jacka Nawrockiego. Trener bełchatowskiej Skry trafił do szpitala, jednak obecnie z jego stanem zdrowia jest coraz lepiej. - Największe problemy są już za Jackiem - napisał w oświadczeniu Konrad Piechocki.

Istnieją pewne sprawy, przy których wszystko inne schodzi na dalszy plan i wydaje się bardzo mało istotne. Przez ostatni tydzień wszyscy w klubie bardzo mało myśleliśmy o siatkówce, bo poważne problemy z układem krążenia miał Jacek Nawrocki. Teraz na szczęście nasz trener czuje się znacznie lepiej, tak fizycznie, jak psychicznie, i w najbliższych dniach opuści szpital – napisał w oświadczeniu na stronie internetowej klubu Konrad Piechocki.

Stan zdrowia Jacka to sprawa zbyt poważna i osobista, by pisać o niej, jak o informacjach transferowych, dlatego nie dzieliliśmy się naszymi problemami z wami, kibicami. Teraz możemy podzielić się radością, że wszystko zmierza ku lepszemu. Tym, do których wiadomość o kłopotach Jacka dotarła – dziękujemy w jego imieniu za wparcie. Każdego spieszymy uspokoić, że największe problemy są już za Jackiem – dodał prezes PGE Skry Bełchatów.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved