Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Gdzie zagra Łukasz Kadziewicz?

Gdzie zagra Łukasz Kadziewicz?

fot. archiwum

Łukasz Kadziewicz zakończył swoją przygodę z Gazpromem Surgut. Klub zrezygnował z usług polskiego środkowego. Teraz Kadziewicz szuka nowego klubu. W Polsce z pewnością zostałby przyjęty bardzo chętnie... Tylko czy ktoś będzie go chciał w PlusLidze?

Łukasz Kadziewicz po wywalczeniu srebrnego medalu w rozgrywkach rosyjskiej Superligi w 2010 roku przeniósł się do Gazpromu. Nowemu zespołowi Polaka wiodło się różnie. Tak jak i samemu Kadziewiczowi, który raz był kluczową postacią drużyny, by następnym razem spędzić mecz na ławce rezerwowych bądź niczym specjalnym się nie wyróżnić. Gazprom o najwyższe laury nie walczył i w końcowym rozrachunku znalazł się na 9. pozycji w tabeli. Teraz działacze planują wzmocnienia, aby w nowych rozgrywkach zespół był w stanie nawiązać wyrównaną walkę z najlepszymi.

To nie pierwsze rozstanie Kadziewicza z Gazpromem. Polski środkowy reprezentował barwy tego klubu w latach 2004-2005. Opuścił Gazprom na rzecz Jastrzębskiego Węgla, z którym zdobył wicemistrzostwo Polski.

Teraz Kadziewicz szuka nowego klubu. W Polsce z pewnością zostałby przyjęty bardzo chętnie. Ma jeszcze przed sobą kilka lat gry na wysokim poziomie, umiejętności ma niebagatelne. A Kadziewicz to nie tylko potencjał sportowy, ale także magnes dla kibiców. Jego powrót do PlusLigi byłby ogromnym wydarzeniem.źródło: Sport24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved