Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Avia Świdnik znalazła nowego środkowego

Avia Świdnik znalazła nowego środkowego

fot. archiwum

Adam Olejniczek, wychowanek Cukrownika Lublin, już niedługo może być zawodnikiem świdnickiej Avii. 26-letni środkowy doszedł już do porozumienia z nowym klubem. - Avia zaproponowała mi trzyletnią umowę. Przystałem na warunki kontraktu - tłumaczy.

Adam niebawem może złożyć swój podpis na umowie z naszym klubem – potwierdza Marian Chałas, prezes Avii.

Mierzący 194 cm Adam Olejniczek występował przez trzy lata w Politechnice Lubelskiej, kiedy studiował na lubelskiej uczelni. W minionym sezonie awansował z Cukrownikiem do II ligi. Już raz siatkarz przymierzany był do zespołu „ żółto-niebieskich".

Było to dwa lata temu. Lublinianin zagrał w meczu kontrolnym z Fartem Kielce, ówczesnym beniaminkiem I ligi, podczas Memoriału Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii. – Doskonale pamiętam tamto spotkanie, przegraliśmy 0:3, a w Memoriale zajęliśmy drugie miejsce, za Kielcami. Trenowałem wtedy ze drużyną ze Świdnika dwa tygodnie – wspomina siatkarz. – Ostatecznie okazało się, że I liga była dla mnie trochę za mocna. Teraz, kiedy Avia znalazła się szczebel niżej, chcę podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił.



Na razie środkowy jest zawodnikiem Cukrownika. By stał się graczem Avii, ta bądź sam zainteresowany, musi wykupić kartę.

Więcej w Dzienniku Wschodnim

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved