Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Wzmocnienia Zawiszy Sulechów

Wzmocnienia Zawiszy Sulechów

fot. archiwum

Zawisza Sulechów zakończył sezon 2010/2011 na szóstym miejscu w swojej grupie. Po rozgrywkach ligowych klub rozpoczął wzmacnianie zespołu, który w przyszłym sezonie ma walczyć o zdecydowanie wyższe cele.

Jedną z najbardziej znanych siatkarek, która zagra w sulechowskim zespole jest Olga Owczynnikowa, posiadająca polski paszport rozgrywająca, pochodząca z Białorusi. Na pozycji atakującej w lubuskiej ekipie zagra Paulina Chojnacka. Do Zawiszy powróciła wychowanka tego zespołu środkowa Małgorzata Lubera. O przyjęcie w lubuskim zespole zadba nowa libero Sandra Dołżańska. Zawisza Sulechów pozyskał również nową przyjmującą – Olgę Butt-Hussaim, która ostatnie trzy sezony spędziła w Jokerze Mekro Świecie. Skład lubuskiego zespołu na przyszły sezon jest już zamknięty, co wyraźnie podkreśla szkoleniowiec Marek Mierzwiński. – Skład na następny sezon mamy już zamknięty. Udało nam się pozyskać takie osoby, które mam nadzieję dużo wniosą do zespołu i powalczymy o wyższe cele. Sulechowianki swoje przygotowania do kolejnego sezonu ligowego rozpoczną 25 lipca.

Według zapowiedzi trenera lubuskich siatkarek Marka Mierzwińskiego w ostatnim tygodniu sierpnia odbędzie się turniej towarzyski z udziałem ośmiu ekip. – W ostatni weekend sierpnia na naszych boiskach zostanie rozegrany turniej towarzyski. Wystąpi w nim osiem zespołów. Niezła gratka, bo przez trzy dni wiele meczów do oglądania.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved