Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Trzy polskie pary kobiece zagrają w Starych Jabłonkach

Trzy polskie pary kobiece zagrają w Starych Jabłonkach

fot. archiwum

Trzy polskie pary żeńskie wystąpią w turnieju głównym podczas turnieju Grand Slam w Starych Jabłonkach. Nasz kraj będą reprezentowały następujące pary: Katarzyna Urban i Karolina Sowała, Monika Brzostek i Kinga Kołosińska, Sylwia Pilarek i Aneta Gancarczyk.

Katarzyna Urban i Karolina Sowała regularnie występują w kwalifikacjach do turniejów głównych Grand Slam. Niedawno podczas turnieju tej rangi w Stavanger polskim zawodniczkom udało się awansować do fazy grupowej, w której mimo trzech porażek Polki pokazały się z bardzo dobrej strony, grając z aktualnie mocniejszymi rywalkami jak równy z równym. Katarzyna i Karolina z turnieju na turniej robią coraz większe postępy i miejmy nadzieję, że podczas turnieju w Starych Jabłonkach będą w stanie zakończyć zmagania w grupie na miejscu, które pozwolili im walczyć dalej w fazie pucharowej turnieju.

Monika Brzostek i Kinga Kołosińska również są znane polskim kibicom. Dziewczyny regularnie biorą udział w kwalifikacjach do turniejów Grand Slam. Mimo, że Polkom nie udaje się zakwalifikować do fazy grupowej, to w każdym kolejnym spotkaniu poprawiają swoją grę, a doświadczenie zdobyte w tego typu spotkaniach zapewne zaprocentuje w przyszłości. Ostatnio „nasze" zawodniczki walczyły m. in. podczas eliminacji do turnieju w Stavanger i Gstaad. W turnieju głównym w Starych Jabłonkach na pewno nie będą stały na straconej pozycji i są w stanie powalczyć o awans do kolejnej rundy.

Trzecią parą , która otrzymała od organizatorów szanse występowania w turnieju głównym są Aneta Gancarczyk i Sylwia Pilarek. Polki mimo bardzo młodego wieku w tym roku prezentują się z bardzo dobrej strony. Warto tutaj podkreślić, że jako jedyne z biało-czerwonych wygrały mecz podczas turnieju Swatch FIVB World Tour w Mysłowicach. Oprócz tego bardzo dobrze spisały się podczas Otwartych Mistrzostw Pomorza w piłkę plażową, gdzie nie miały sobie równych, wygrywając cały turniej. Jeżeli Polki utrzymają wysoką formę są w stanie sprawić kilka niespodzianek podczas turnieju w Starych Jabłonkach.źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved