Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Ryan Millar: Liczyliśmy na coś więcej

Ryan Millar: Liczyliśmy na coś więcej

fot. archiwum

- Fajnie, że na koniec pokonaliśmy po ciężkim i wyrównanym boju Kubańczyków, ale oczekiwaliśmy więcej po naszym występie w Gdańsku - mówi Ryan Millar. - Wiedzieliśmy, że będzie nam niewiarygodnie ciężko awansować z tej trudnej grupy do półfinału.

Czy pozycja rozgrywającego nie jest obecnie największą bolączką amerykańskiego zespołu? Widać, że brakuje wam tak charyzmatycznego i świetnego siatkarza na tej pozycji, jakim był Lloy Ball.

Ryan Millar: – Mamy na rozegraniu kilku innych zawodników i faktycznie, ciągle szukamy najlepszej opcji, ponieważ widać było, że w poszczególnych meczach LŚ na rozegraniu było u nas dość dużo zmian. Myślę jednak, że większym problemem niż osoba rozgrywającego jest ustabilizowanie naszej gry. Gramy nierówno w podstawowych elementach, dlatego nasi rozgrywający często nie mają łatwego zadania. Musimy poprawić jakość naszej gry i to dotyczy każdej formacji, nie tylko rozegrania. Mimo tych problemów z wahaniem formy już w tegorocznej edycji LŚ pokazaliśmy, że jesteśmy groźnym przeciwnikiem dla najlepszych drużyn. Jeśli dodamy do tego większą stabilizację w podstawowych elementach siatkarskich, tak żeby tych wahań gry było jak najmniej, to z pewnością będziemy grali jeszcze lepiej.

A jak wygląda sprawa twojej przynależności klubowej? Gdzie zamierzasz grać w przyszłym sezonie?– Jeszcze nie wiem tego na sto procent. W trakcie Ligi Światowej pojawiło się kilka nowych ciekawych ofert dla mnie i muszę je dokładnie przeanalizować, tym bardziej, że w końcu będę miał na to czas. Najciekawsze oferty mam z Rosji i z Włoch i myślę, że zdecyduję się na grę w którejś z tych lig.

Cały wywiad w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved