Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > MOS Wola Warszawa trenuje w Egipcie

MOS Wola Warszawa trenuje w Egipcie

fot. archiwum

Młodzi siatkarze warszawskiego MOS-u od wczoraj trenują w egipskiej Hurghadzie, gdzie polecieli na zaproszenie Egipskiej Federacji Siatkówki. W Afryce stołeczny zespół prowadzony przez Krzysztofa Felczaka przebywał będzie do przyszłego czwartku.

Zgrupowanie zaplanowane na dni od 14 do 21 lipca przewiduje rozegranie meczów kontrolnych, bowiem polski zespół trenuje wspólnie z reprezentacją juniorów Egiptu. Sparingpartnerzy warszawian przygotowują się do udziału w mistrzostwach świata. Pobyt zawodników MOS-u finansowany jest przez tamtejszą federację, która zaprosiła polski zespół do wspólnych treningów.

Trenerzy Krzysztof Felczak i Krzysztof Wójcik zabrali do Afryki drużynę złożoną z młodych graczy II-ligowego zespołu seniorów MOS Wola oraz juniorów wolskiego klubu.Do Egiptu polecieli: Tomasz Dmowski, Adrian Bartczak, Jakub Skwarek, Michał Michalak, Paweł Sęk, Przemysław Smoliński, Mariusz Schamilewski, Łukasz Szewczyk, Rafał Piasecki, Bartosz Kaczmarek, Damian Głuch, Łukasz Trzciński oraz Mateusz Gluz.

źródło: inf. własna, moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved