Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Gajgał: Zdrowe kolano jest najważniejsze

Katarzyna Gajgał: Zdrowe kolano jest najważniejsze

fot. archiwum

- Zabiegi, leczenie i rehabilitacja lewego kolana niestety u mnie się przeciągnęła i w tej chwili już wiem, że w World Grand Prix nie zagram - mówi PlusLidze Kobiet środkowa reprezentacji Polski Katarzyna Gajgał, która nie może być pewna startu na ME.

Cały proces leczenia chorego kolana Katarzyna Gajgał rozpoczęła tuż po zakończeniu sezonu ligowego,miała ogromne nadzieje na szybsze wyleczenie, ale stan kolana okazał się być gorszy niż wcześniej zakładano. – Jestem pod opieką bardzo dobrego lekarza i w podejmowaniu decyzji liczę się tylko z jego zdaniem. Jakbym miała wrócić na boisko zbyt wcześnie i po dwóch tygodniach przestać grać i trenować na długie tygodnie – to nie miałoby sensu, nie tędy droga – mówi.

Po zakończeniu leczenia potrzebny jest też czas, w którym będziemy sprawdzać jak to kolano przy obciążeniach treningowych się zachowuje. Kolano musi być w pełni wyleczone, abym mogła zacząć normalnie pracować i grać. Bardzo bym chciała zagrać we wrześniowych mistrzostwach Europy, ale to też jeszcze w tym momencie nie jest pewne. Czas jest tu ważny, on pokaże jak będzie przebiegał proces zdrowienia kolana – dodaje ze smutkiem w głosie mistrzyni Polski.

Polska środkowa jest po rozmowie z nowym szkoleniowcem biało-czerwonych Alojzym Świderkiem. Rozmawiała o przyszłości, stanie zdrowia i ma również spotkać się z trenerem w Szczyrku, gdzie zawita w weekend.źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved