Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Sokół Mogilno rozpocznie przygotowania w sierpniu

II liga K: Sokół Mogilno rozpocznie przygotowania w sierpniu

fot. archiwum

Za miesiąc siatkarki Sokoła Mogilno zaczną przygotowywać się do drugoligowych zmagań. Wtedy to dopiero poznamy ostateczny skład zespołu, w którym w przerwie międzysezonowej zaszło kilka znaczących zmian.

Działacze Sokoła Mogilno nie chcą podawać składu, który bronił będzie barw klubu w nadchodzącym sezonie. Nadal jest bowiem jeszcze kilka niewiadomych. –  Prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodniczkami, które wzmocnią Sokoła. Ich nazwiska podamy dopiero, gdy będziemy pewni ich gry w Mogilnie – mówi szkoleniowiec zespołu Krzysztof Petrowski.

Dominika Żuchowska, Weronika Fojucik, Angelika Bartkowiak, Aneta Olsztyńska, Anna Głowiak i Ilona Olsztyńska – to nazwiska siatkarek, które pozostaną na następny sezon w Sokole Mogilno. W barwach Sokoła zaprezentuje się również Anna Walkowiak. Siatkarka jest w ciąży, ale prawdopodobnie wzmocni zespół na końcówkę sezonu. Włodarze klubu planują zasilić szeregi drużyny środkową, która wypełni tę lukę. Jest to konieczne również z tego powodu, że Joanna Petrowska i Ilona Zielińska zdecydowały się na zakończenie swoich siatkarskich karier.

Klub z Mogilna nadal nie może być pewien występów swoich dwóch wychowanek: Malwiny Konkolewskiej oraz Michaliny Wojciechowskiej. Szkoleniowiec zespołu ma jednak nadzieję na to, że siatkarki te wspomogą Sokoła w nadchodzącym sezonie. To, w jakim zestawieniu klub ten będzie występował w rozgrywkach ligowych pewne będzie dopiero w połowie sierpnia.źródło: Gazeta Pomorska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved