Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Polki rozpoczynają przygotowania do World Grand Prix

Polki rozpoczynają przygotowania do World Grand Prix

fot. archiwum

Biało-czerwone po kilku dniach wolnego rozpoczną dwutygodniowe zgrupowanie w Szczyrku. Zgrupowanie poprowadzi nowy trener kadry - Alojzy Świderek. W czasie przygotowań reprezentacja Polski rozegra dwa sparingi z Japonią.

Reprezentacja Polski kobiet powróciła z Pucharu Jelcyna. Kadrowiczki otrzymały kilka dni wolnego, ale już w piątek stawią się na kolejnym zgrupowaniu pod wodzą nowego szkoleniowca – Alojzego Świderka. W czasie dwóch najbliższych tygodni, siatkarki przygotowywać się będą w Szczyrku do sierpniowych rozgrywek z cyklu World Grand Prix 2011. W zgrupowaniu udział wezmą między innymi zawodniczki BKS-u Aluprof Joanna Wołosz i Klaudia Kaczorowska. Biało-czerwone trenować będą do 30 lipca.

Poza codziennymi treningami naszą reprezentację czekają mecze kontrolne. W sobotę 23 lipca i dzień później formę kadrowiczek zweryfikują siatkarki z Kraju Kwitnącej Wiśni. Spotkania z reprezentacją Japonii zobaczyć będzie można w hali widowiskowo-sportowej w Węgierskiej Górce, w sobotę o 18.00 i w niedzielę o 19.00. Bilety na te mecze są do nabycia w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka.

W sierpniu zawodniczki Alojzego Świderka zagrają w World Grand Prix. W Bydgoszczy przeciwniczkami biało-czerwonych będą Włochy, Dominikana i Argentyna. Kolejnymi rywalkami Polek będą reprezentacje Kuby, Korei i Argentyny, z którymi Polki zmierzą się w Zielonej Górze.źródło: beskidsport.pl, inf. własna, Sport24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved