Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Piotr Łuka z Kielc trafi do Arabii Saudyjskiej?

Piotr Łuka z Kielc trafi do Arabii Saudyjskiej?

fot. archiwum

Wciąż nieznane są dalsze losy Piotra Łuki, który po sezonie, spędzonym w kieleckim Farcie, pozostał bez klubu. Jak informuje matchball.pl, niewykluczone jednak, że już niedługo 31-letniego przyjmującego zobaczymy w lidze... arabskiej.

Większość polskich klubów zamknęła już składy na ten sezon. Dlatego też w chwili obecnej prowadzimy poszukiwania w bardzo egzotycznych rejonach świata, między innymi w Arabii Saudyjskiej – mówi w rozmowie z „Matchballem" menadżer zawodnika Piotr Jóźwiak.Na chwilę obecną wciąż jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego klubu dla Piotra – dodaje.

Jóźwiak przyznaje, że niepewna sytuacja Michała Kubiaka w składzie warszawskiej Politechniki mogłaby być szansą dla 31-latka z Kielc. – Nie ukrywam, że jutro jadę na spotkanie z działaczami Politechniki. Temat Łuki zostanie na pewno w jego trakcie poruszony.

Spekulacje ucina jednak prezes „inżynierów" Jolanta Dolecka.Łuka rzeczywiście miał okres bardzo dobrej gry, w szczególności, gdy był jeszcze zawodnikiem Resovii Rzeszów. Nie jestem jednak zainteresowana sprowadzeniem tego zawodnika do Warszawy.źródło: matchball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved