Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Perspektywiczna przyjmująca w stołecznej Politechnice

Perspektywiczna przyjmująca w stołecznej Politechnice

fot. archiwum

Koniec zeszłego tygodnia przyniósł nowe wiadomości z obozu drugoligowego AZS-u Politechnika Warszawska. Do stołecznej drużyny dołączyła kolejna przyjmująca. Jest nią młodziutka wychowanka poznańskiego KS Energetyk, Marta Mansfeld.

Najświeższym nabytkiem drużyny Roberta Strzałkowskiego jest młoda przyjmująca – Marta Mansfeld. Siatkarka pochodząca ze stolicy Wielkopolski ma 19 lat i 180 centymetrów wzrostu. Jej umiejętności zostały zauważone i docenione na treningu otwartym zorganizowanym przez klub w połowie maja. Mimo młodego wieku zawodniczka występowała już w trzech klubach – KS Energetyku Poznań, AZS AWF Poznań oraz UKS ZSMS Poznań. To już piąta zawodniczka na tej pozycji w ekipie Politechniki.

Marta jest zawodniczką młodą, ale już ze sporym bagażem doświadczeń. Jestem przekonany, że wzmocni i tak już mocno obsadzoną pozycję przyjęcia z atakiem. Posiada ciekawe umiejętności i mocny charakter, co w siatkówce jest niezwykle istotne. Jeśli będzie solidnie trenowała, to może stać się wyróżniającą postacią nie tylko naszej drużyny – opisuje siatkarkę trener Strzałkowski.

Marta Mansfeld jest ostatnią przyjmującą, która dołączy do drużyny siatkarek przed nadchodzącym sezonem. Jednak nie jest wykluczone, że drużyna wzmocni się o nowe zawodniczki w najbliższym czasie.źródło: azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved