Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki Jadaru Politechniki Radomskiej w mocnych turniejach

Siatkarki Jadaru Politechniki Radomskiej w mocnych turniejach

fot. archiwum

Siatkarki Jadaru Politechniki Radomskiej wystąpią w co najmniej trzech, bardzo mocno obsadzonych turniejach. 3-4 września wyjadą do Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie zmierzą się z miejscową Jedynką, Murowaną Goślina oraz Legionovią Legionowo.

Radomianki pracę rozpoczną 1 sierpnia. Trenować będą w Radomiu na obiektach Politechniki Radomskiej. Co więcej, współpraca z aquaparkiem sprawia, że nie ma konieczności, aby wyjeżdżały na zgrupowanie. – Mamy naprawdę świetne obiekty do przygotowań, więc postaramy się je maksymalnie wykorzystać – zdradza dyrektor klubu Robert Grzanka.

Wiadomo również, że dziewczęta zagrają w trzech niezwykle mocno obsadzonych turniejach. 3-4 września wyjadą do Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie zmierzą się z miejscową Jedynką, Murowaną Goślina oraz Legionovią Legionowo. Na pewno jeden turniej odbędzie się także w Radomiu. Termin jest właśnie dogrywany. Nie zmienia to faktu, że kibice żeńskiej siatkówki będą mogły obejrzeć radomski team jeszcze przed inauguracją sezonu 2011/12.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved