Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Rotacje kadrowe u drugoligowych siatkarek z Opola

Rotacje kadrowe u drugoligowych siatkarek z Opola

fot. archiwum

Mała rewolucja kadrowa szykuje się w II-ligowym SMS-ie LO2 Opole. Klub na pewno opuszczą trzy zawodniczki, czynione są jednak starania, by zastąpić je innymi siatkarkami. - Na razie nie mogę zdradzić, kto do nas dołączy - zaznacza trener zespołu.

Te, które odejdą, to atakująca Wanda Cholewa oraz środkowe: Marta Owusu i Karolina Szewczyk.Dziewczyny dostały takie propozycje z innych klubów, że grzechem byłoby je odrzucić – nie dziwi się trener zespołu Patryk Fogel.Prowadzimy jednak rozmowy z wieloma siatkarkami i myślę, że nie ma się co obawiać o kształt kadry na następny sezon. Na razie jednak nie mogę zdradzić, kto do nas dołączy – zaznacza szkoleniowiec opolanek.

Wiadomo już jednak, że pierwszą nową zawodniczką będzie Maria Godlewska z Aluprofu Bielsko-Biała. Klub porozumiał się także z UKS-em Strzelce Opolskie i na zasadzie wypożyczenia w Opolu pojawią się trzy kadetki: Martyna Bieszczad, Adriana Bruździńska i Wioletta Kozołup. – To na razie będą dziewczyny do grup młodzieżowych. Niestety, nasza sytuacja finansowa pozwala nam jedynie na raczej wychowywanie, a nie kupowanie zawodniczek. Chyba że znajdzie się jakiś sponsor, ale o to teraz niezwykle ciężko – tłumaczy Fogel.

Ze wstępnych ustaleń i obliczeń wynika, że we wszystkich kategoriach wiekowych do naszego klubu dołączy blisko 10 siatkarek. Na pewno w drużynie na kolejny sezon pozostaną: Dominika Krupa, Izabela Łabuz, Joanna Moczko, Martyna Paczkowska i Marta Sikora.Przygotowania do ligi rozpoczynamy 10 sierpnia. Początkowo na własnych obiektach, a tydzień później wyjeżdżamy na obóz do Lubska – mówi trener SMS-u LO2.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved