Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Moskwa: Urban/Sowała za burtą

WT Moskwa: Urban/Sowała za burtą

Jedna z lepszych polskich żeńskich par w siatkówce plażowej Katarzyna Urban/Karolina Sowała przegrały już w I rundzie kwalifikacji turnieju w stolicy Rosji. Polki musiały uznać wyższość chińskiego duetu Wang/Ma.

Pierwszy set był właściwie bez historii. Mimo iż nasze zawodniczki próbowały walczyć, to rywalki szybko uzyskały kilkupunktową przewagę, którą dowiozły do samego końca. Wynik 21:14 dla Chinek mówi wiele o tym, kto był lepszy.

W drugiej partii nastąpiła niewielka poprawa gry Polek. Rywalki długo nie potrafiły złamać oporu Urban i Sowały. W tej odsłonie nasze siatkarki nawiązały bardziej równorzędną walkę, jednak ostatecznie przegrały do 18 i cały mecz 0:2 po zaledwie 34 minutach spotkania.

W ten sposób biało-czerwone pożegnały się z turniejem jeszcze zanim się on na dobre zaczął. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że jutro naszym panom pójdzie lepiej.

Urban/ Sowała [15]- Wang Fan/Ma [18] 0:2
(14:21, 18:21)