Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Padwa potwierdza – Kubiak w Jastrzębskim Węglu

Padwa potwierdza – Kubiak w Jastrzębskim Węglu

fot. archiwum

Michał Kubiak spędzi kolejny sezon na boiskach polskiej ekstraklasy. Działacze niedawnego pracodawcy polskiego przyjmującego, Pallavolo Padova poinformowali, że doszli do porozumienia z polskim klubem w sprawie transferu zawodnika.

W ostatnich kliku tygodniach media obiegła wiadomość o powrocie Michała Kubiaka do Włoch. Polski przyjmujący, który przez ostatni rok, po wypożyczeniu, reprezentował barwy AZS-u Politechniki Warszawskiej, miał w nowym sezonie 2011/12 pomóc drużynie z Padwy w rywalizacji z najlepszymi zespołami Serie A. Dyrektor sportowy Pallavolo Padova Stefano Santuz zapewniał, że powrót Polaka do włoskiej drużyny jest niemal pewny.

Dziś jednak Santuz oficjalnie oznajmił, że umowa pomiędzy włoskim klubem a Jastrzębskim Węglem, dotycząca transferu Michała Kubiaka, została zawarta. – To porozumienie było możliwe dzięki dobrym stosunkom działaczy naszego klubu z prezesem Jastrzębskiego Węgla, Zdzisławem Grodeckim – oświadczył włoski działacz. – Mam nadzieję, że to tylko początek bardzo owocnej współpracy.

Michał Kubiak to kolejny „nabytek” Jastrzębskiego Węgla, który ma pomóc śląskiemu klubowi w zrealizowaniu ambitnych celów na nadchodzący sezon 2011/12. Czwarta drużyna tegorocznej Ligi Mistrzów mocno wzmacnia swój skład. Zespół zasilili m.in Michał Łasko, Rob Bontje czy Zbigniew Bartman.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved