Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Sebastian Warda w Kędzierzynie-Koźlu

Sebastian Warda w Kędzierzynie-Koźlu

fot. archiwum

Do drużyny Młodej ZAKSY Kędzierzyn-Koźle ma dołączyć mierzący 205 cm środkowy Sebastian Warda. Na co dzień trenować będzie jednak z zespołem seniorów. Sztab szkoleniowy pierwszej drużyny chce mieć bowiem podczas zajęć czterech środkowych.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, Sebastian Warda będzie nawet dołączany do kadry meczowej wicemistrzów Polski. O to będzie jednak bardzo trudno, albowiem na jego pozycji konkurencja wśród podopiecznych Krzysztofa Stelmacha jest niezwykle duża. Rolę środkowych w ekipie z Kędzierzyna-Koźla pełnią przecież Patryk Czarnowski, Jurij Gladyr i Wojciech Kaźmierczak.

To będzie podobna zależność jak w poprzednim sezonie z Grzegorzem Wójtowiczem – wyjaśnia trener młodzieżowców ZAKSY Michał Chadała.My możemy się tylko cieszyć, że taki zawodnik zasili nasze szeregi. Jego występy w naszym zespole będą jednak zależne od sytuacji w pierwszej drużynie – zaznacza.

22-letni siatkarz, wychowanek Chemika Olsztyn, przez ostatnie dwa lata występował w BBTS-ie Bielsko-Biała. W zespole trójkolorowych najbliższy sezon spędzi na zasadzie wypożyczenia. Jeśli się sprawdzi, kontrakt zostanie przedłużony.* więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved