Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Niewiele zmian w MOSiW Międzyrzecz

Niewiele zmian w MOSiW Międzyrzecz

fot. archiwum

W drugoligowym zespole z Międzyrzecza nie dojdzie do rewolucji kadrowej. Do drużyny MOSiW dołączą tylko juniorzy i jeden wychowanek. Zatem oblicze zespołu nie ulegnie wielkiej zmianie w zbliżających się rozgrywkach.

W przyszłym sezonie zmian kadrowych w II-ligowej ekipie MOSiW Międzyrzecz praktycznie nie będzie. Trzon zespołu pozostaje taki sam. Funkcję trenerską nadal pełni Paweł Raczyński. Jednym słowem szybki awans nie namieszał w głowach międzyrzeckich działaczy.

– Cały czas przyświeca nam ta sama idea. W Międzyrzeczu będą grać międzyrzeczanie, którzy przyczynili się do awansu do II ligi. Do zespołu dołączy tylko czterech juniorów oraz wychowanek, który wraca na ziemię lubuską z Warszawy, czyli Kacper Szala – zdradza dyrektor Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku Dariusz Stafyniak.

Przyjmującego zespołu Mariusza Szulikowskiego kusił GTPS Gorzów, ale ostatecznie siatkarz zdecydował się pozostać w rodzinnym mieście, mimo że miał okazję występować w lidze o klasę wyższej.Autor: Magdalena Gajek

źródło: 66-400.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved