Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Łukasz Żygadło: Chcemy wygrać ten mecz

Łukasz Żygadło: Chcemy wygrać ten mecz

fot. archiwum

Po porażce 1:3 z Rosją w meczu półfinałowym Ligi Światowej, nasi siatkarze zmierzą się dziś z Argentyną. Zawodnicy obiecują, że w tym meczu dadzą z siebie wszystko. - Będziemy po prostu chcieli zagrać jak najlepiej - mówi Łukasz Żygadło.

Chcieliśmy zagrać dobre spotkanie i wydaje mi się, że nam się to udało. Niestety czegoś zabrakło – ocenia pojedynek z Rosją Łukasz Żygadło. Zawodnik nie chce jednak doprecyzować, co to było. Z kolei Grzegorz Kosok, przyczyn porażki upatruje w sporej liczbie błędów popełnionych przez biało-czerwonych (22 w całym meczu). – Szkoda, że zrobiliśmy troszeczkę za dużo błędów własnych, naprawdę szkoda, bo chcieliśmy dać z siebie wszystko. Zabrakło trochę szczęścia w trudnych momentach.

Nasi siatkarze mają już za sobą cztery mecze rozegrane na przestrzeni czterech ostatnich dni. Łukasz Żygadło zapytany przez dziennikarzy o samopoczucie zawodników, podkreśla, że starają się o tym nie myśleć. – Nie ma już zastanawiania, czy mamy siły, czy nie mamy. W niedzielę gramy swój finał i chcemy go wygrać. Będziemy po prostu chcieli zagrać jak najlepiej – zapowiada rozgrywający polskiej reprezentacji.

Także Grzegorz Kosok obiecuje, że w meczu o trzecie miejsce z Argentyną, drużyna postara się o jak najlepszy rezultat. – Chcemy zagrać dobry mecz, nie z taką ilością błędów, jak to miało miejsce wczoraj. Trzeba oddać, że drużyna Rosji zagrała naprawdę świetne spotkanie. My chcemy patrzeć w przyszłość, dzisiaj gramy o brąz i chcemy dać z siebie wszystko.* w Gdańsku wysłuchała Anna Bagińska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved