Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Wroński nowym rozgrywającym KPS-u

Łukasz Wroński nowym rozgrywającym KPS-u

fot. archiwum

Beniaminek pierwszej ligi, KPS Jadar Siedlce, wzmocnił swój skład o nowego rozgrywającego. Rezydującego w Siedlcach od roku Wojciecha Raneckiego wspomoże 22-letni Łukasz Wroński, którzy przyszedł  z GTPS-u Gorzów Wielkopolski.

Nowy rozgrywający pierwszoligowca mierzy 199 centymetrów wzrostu i dysponuje imponującym na swojej pozycji zasięgiem w ataku równym 342 cm. Poza drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego Łukasz Wroński grał wcześniej także w Burzy Wrocław i Delic-Polu Częstochowa. Wraz z innym nowym nabytkiem KPS, Mateuszem Jasińskim, w przeszłości występował również w juniorskiej reprezentacji Polski.

Cieszę się, że Łukasz do nas dołączył – powiedział drugi z rozgrywających KPS, Wojciech RaneckiTo zawodnik trochę niedoceniany, ale na pewno będzie dla mnie doskonałym rywalem w walce o meczową szóstkę. Ma też to, czego mi brakuje – mówię o centymetrach. Da to trenerowi Nowakowi pole do popisu, jeśli chodzi o zmiany taktyczne – dodał zawodnik.

Pamiętam Łukasza jeszcze z rozgrywek juniorskich i widzę w nim ogromny potencjał. Jestem przekonany, że w KPS Wroński odbije sobie czas spędzony w kwadracie dla rezerwowych w Gorzowie – nie krył entuzjazmu po podpisaniu kontraktu menedżer, Paweł Burzec.Ostatnią nieobsadzoną pozycją w drużynie beniaminka jest miejsce drugiego atakującego. Kontrakt Wrońskiego obowiązywał będzie jeden rok.

W przeciwnym do Wrońskiego w kierunku powędrował Konrad Krzywiecki, który podpisał umowę z GTPS-em, wracając tym samym do rodzinnego Gorzowa.

KPS Jadar Siedlce w sezonie 2011/2012

rozgrywający:
Łukasz Wroński (z GTPS Gorzów Wielkopolski)
Wojciech Ranecki

przyjmujący:
Radosław Zbierski (z Joker Piła)
Mateusz Jasiński (z Joker Piła)
Paweł Łęgowski
Paweł Rejowski

środkowi:
Witold Chwastyniak (z Joker Piła)
Jakub Kowalczyk (z Joker Piła)
Tomasz Obuchowicz (z AZS UAM Poznań)

atakujący:
Jakub Bucki (z KS Jadar Radom)
– ?

libero:
Paweł Kowal

źródło: kps.siedlce.pl, matchball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved