Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Kadra ma teraz dwóch trenerów?

Kadra ma teraz dwóch trenerów?

fot. archiwum

Wydawać by się mogło, że w sprawie trenera reprezentacji Polski kobiet wszystko zostało już ustalone. Nic bardziej mylnego. Tym razem o swoje upomina się Jerzy Matlak, który uważa, że PZPS nadal powinien wypłacać mu pensję.

Jak donosi Przegląd Sportowy obradujące w Gdańsku prezydium PZPS zatwierdziło kandydaturę Alojzego Świderka na selekcjonera reprezentacji Polski kobiet. – W piątek zaopiniuje ją wydział szkolenia. Nowego trenera przedstawimy podczas konferencji prasowej między meczami Ligi Światowej – powiedział Przeglądowi Sportowemu prezes PZPS Mirosław Przedpełski . Świderek podpisze długoterminową umowę, która będzie weryfikowana po każdej dużej imprezie. – Najpierw po igrzyskach olimpijskich w Londynie – zapowiada szef związku.

Sprawy komplikuje jednak stanowisko Jerzego Matlaka , który uważa, że federacja nadal powinna wypłacać mu pensję, bo wciąż obowiązuje go umowa z PZPS. – Jeśli będzie trzeba, pójdę do sądu. W moim odczuciu kadra ma w tej chwili dwóch selekcjonerów – stwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym Matlak.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved