Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bogdan Serwiński ocenia rywalki Muszyny w LM

Bogdan Serwiński ocenia rywalki Muszyny w LM

fot. archiwum

Opadły już emocje po losowaniu grup przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzyń. W Muszynie powoli myślą już o przyszłych rywalach, jednak okazuje się, że o trzech ekipach z grupy E nie możemy jeszcze wiele powiedzieć.

Skład Scavollini teoretycznie już znamy. W porównaniu z ubiegłym rokiem włoski zespół znacznie się odmłodził, choć nie musiał stracić na jakości. Jest przecież nasza Berenika Okuniewska czy reprezentantka Włoch, Ortolani. Słyszymy również, że to jeszcze nie do końca zamknięta kadra Pesaro na przyszły sezon – mówi trener mistrzyń Polski, Bogdan Serwiński.

Jeszcze bardziej tajemnicze wydaje się Dynamo Moskwa. Oficjalna strona internetowa Rosjanek nadal podaje ubiegłoroczny skład, a o nowych zawodniczkach trenerzy i menadżerowie milczą. – Próbowałem zdobyć informacje na temat Dynama jednak ciężko dowiedzieć się czegokolwiek. Przyznam szczerze, że sięgałem już po wszystkie, nawet najprostsze metody jak internet i wikipedia – z uśmiechem tłumaczy Bogdan Serwiński. Najmniej niespodzianek polski zespół czeka ze strony dobrego znajomego z ubiegłego sezonu, Crvenej Zvezdy Belgrad. – Znamy serbski zespół, miło wspominamy wycieczkę do Belgradu, więc tutaj jesteśmy zadowoleni – mówi szkoleniowiec Banku BPS Muszynianki Fakro.

Trener muszynianek zwraca uwagę na zmiany w formule rozgrywek, które trochę zmieniają rangę rozgrywek grupowych. – Jeśli informacje się potwierdzą i faktycznie gospodarz Final Four nie będzie miał pewnego miejsca w finale to oznacza, że do play-offów awansują przynajmniej trzy zespołu z każdej grupy. To znacznie ułatwia sprawę. ale też odbiera trochę emocji. Z drugiej strony musimy walczyć o jak najlepsze miejsce po fazie grupowej, żeby w kolejnych rundach uniknąć najsilniejszych rywali – kończy szkoleniowiec.źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved