Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jadar Politechnika Radomska kompletuje skład na I ligę

Jadar Politechnika Radomska kompletuje skład na I ligę

fot. archiwum

Jadar Politechnika Radom rozpoczyna kompletowanie kadry pierwszoligowej drużyny siatkarek. Zadanie jest dość trudne, bowiem radomski klub, jako ostatni "ruszył na łowy". Niewykluczone jednak, że we wtorek podpisane zostaną pierwsze kontrakty.

Od chwili zakończenia sezonu w kwietniu, przez cały maj radomskie siatkarki nie miały pewności, czy w kolejnym sezonie zespół przystąpi do rozgrywek. Dlatego część z nich zaczęła szukać nowych klubów. W chwili, gdy w ubiegłym tygodniu, utworzona została autonomicznej sekcji Jadar Politechnika i kupione zostało miejsce na zapleczu PlusLigi Kobiet, miały już konkretne propozycje z innych klubów.

Z możliwość pozostania w Radomiu i gry w wyższej klasie rozgrywkowej, nie skorzystają trzy zawodniczki. Przesądzone jest, że w nowym sezonie nie zagrają w barwach Politechniki przyjmująca Ksenia Mazur, która powraca do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, libero Aleksandra Guzikiewicz, która planuje przenosiny do Krakowa oraz rozgrywająca Agnieszka Sojka.

Z pozostałymi zawodniczkami prowadzone są rozmowy. W poniedziałek spotykał się z nimi Robert Grzanka, dyrektor klubu. – Rozmawialiśmy z większością zawodniczek, które w poprzednim sezonie grały w Radomiu – potwierdza Grzanka. – Zależy nam na tym, aby jak najwięcej z nich pozostało w drużynie. Od tego, ile siatkarek pozostanie zależą kolejne decyzje personalne.Wśród zawodniczek, które mają szanse pozostać w zespole są dwie przyjmujące Anna Gnyś i Iwona Lachowska oraz jedyne dwie środkowe bloku w składzie, Patrycja Kucharska i Karolina Michalska.

Więcej w Echo Dnia

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved