Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kacper Popik i Krzysztof Modzelewski o swoim nowym klubie

Kacper Popik i Krzysztof Modzelewski o swoim nowym klubie

fot. archiwum

W zespole siatkarzy BBTS Bielsko-Biała coraz mniej niewiadomych. Niedawno szeregi 7. drużyny I ligi zasilił Krzysztof Modzelewski, kilka dni wcześniej młody rozgrywający Kacper Popik. Obaj wiążą z grą w swoim nowym klubie duże nadzieje.

Przychodząc do BBTS z drugoligowego zespołu kierowałem się przede wszystkim chęcią rozwoju oraz nabraniem doświadczenia – tłumaczy nowy nabytek BBTS, 19-letni Kacper Popik.Wybierając Bielsko-Białą chciałem się sprawdzić w dojrzałej siatkówce. Uważam, że po zakończeniu szkoły, drużyna BBTS jest najlepszym wyborem, gdyż jako młody zawodnik mam szansę uczyć sie od bardziej doświadczonych i ogranych graczy. W tym roku bielska ekipa budowana jest praktycznie od podstaw. Mam nadzieję, że ta świeżość dobrze wpłynie na współpracę między nami i będziemy walczyli o jak najwyższe cele, a ja będę się starał, żeby pokazać się z jak najlepszej strony.

Podobne deklaracje co do swoich występów w zespole ze stolicy Podbeskidzia składa Krzysztof Modzelewski. Bardzo cieszę się, że będę mógł grać w Bielsku-Białej. Z tego co wiem, jest tutaj miła i fajna atmosfera. Jestem jeszcze młody, więc moim najważniejszym celem jest uczyć się, ciężko pracować i zdobywać doświadczenie ucząc się od starszych zawodników. Na pewno będę ciężko pracował, żeby pomóc BBTS zdobywać jak najlepsze osiągnięcia i wygrywać jak najwięcej meczów – mówi dziewiętnastoletni przyjmujący.

Obecnie kadra pierwszoligowca liczy dwunastu zawodników. Grono to ulegnie jeszcze zmianie. Krzysztof Ferek jak dotąd nie rozwiązał swojego kontraktu z BBTS. Ma to nastąpić w najbliższym czasie, jednak póki co atakujący jest siatkarzem bielskiej drużyny. Czasu na zaangażowanie kolejnych zawodników jest jeszcze sporo – blisko miesiąc. – Przygotowania do sezonu rozpoczynamy 25 lipca, początkowo planujemy lżejsze treningi, ale z czasem będziemy zwiększać ich intensywność – mówi Przemysław Michalczyk, szkoleniowiec BBTS.* wypowiedzi zebrał Maciej Kaliciński (sportowebeskidy.pl)

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved