Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Deszcz zakończył Grand Prix Polski w Porębie

Deszcz zakończył Grand Prix Polski w Porębie

fot. archiwum

W dniach 1 - 3 lipca na terenie Miejskiego Ośrodka - Sportowo Wypoczynkowego w Porębie odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i niedzielne gry zostały odwołane.

Był to jeden z eliminacyjnych turniejów Mistrzostw Polski w plażówce. Do zawodów zgłosiło się 47 duetów z krajowej czołówki.

Emocje rozpoczęły się już w piątek, w meczach eliminacyjnych wyłoniono osiem par, które awansowały do sobotniego turnieju głównego, a dołączyło do nich osiem najlepszych duetów rozstawionych w rankingu par plażowych PZPS.

W sobotę sympatycy plażówki mogli oglądać ciekawe i emocjonujące pojedynki. Do niedzielnych półfinałów zapewniły sobie awans pary Tomasz Wieczorek/Dawid Popek oraz Bartosz Łosiak/Piotr Kantor. W niedzielnych meczach ćwierćfinałowych w walce o półfinał miały się spotkać pary Rafał Matusiak/Tomasz Sińczak – Grzegorz Klimek/Dominik Witczak oraz Sebastian Sobczak/Piotr Janiak – Maciej Kosiak/Maciej Rudol. Warunki atmosferyczne pokrzyżowały jednak te plany. Ulewny deszcz nie pozwolił rozegrać decydujących spotkań. Komisarz zawodów Józef Sałek oraz sędzia główny Wiesław Cieślik po naradzie z zawodnikami ustalili że punkty i nagrody pieniężne podzielono równo wśród sześciu najlepszych drużyn.źródło: inf. własna, porebianie.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved