Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Kozioł: Czuję ogromny głód siatkówki

Marcin Kozioł: Czuję ogromny głód siatkówki

fot. archiwum

- Jeśli sytuacja w Nysie będzie jasna i klarowna, a zarząd klubu ureguluje zaległości wobec mojej osoby za poprzedni sezon to nie wykluczam dalszych występów w Stali - mówi Marcin Kozioł, który w ubiegłym sezonie przeszedł operację kolana.

Minionego sezonu raczej nie możesz zaliczyć do udanych. Większość meczów oglądałeś z trybun z powodu kontuzji. Czy udało ci się już wrócić do pełni zdrowia?

Marcin Kozioł:Rzeczywiście, sezon miałem praktycznie stracony. Po bardzo udanym początku przydarzyła się kontuzja kolana i pod koniec listopada musiałem poddać się operacji. Operacje przeszedłem w jednej z najlepszych klinik w Polsce, u jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, więc nie pozostaje nic, tylko wierzyć w to, że wszystko zostało dobrze zrobione. Dzisiaj czuję się już bardzo dobrze i o przebytej operacji przypomina mi jedynie blizna.

W internecie ukazała się informacja, że nie wiadomo, kiedy wrócisz do formy po operacji kolana. Chciałbyś coś na ten temat powiedzieć?Nie za bardzo wiem, kto to powiedział i jak mam się do tego odnieść. Byłem już gotowy do gry pod koniec poprzedniego sezonu, lecz na turniej o miejsca 5-8 do Wałcza nie pojechałem, podobnie jak kilku innych chłopaków z drużyny, z powodu oszczędności.

W związku z tym, że twój sezon był stracony zapewne nie możesz doczekać się kolejnego.

Czuję ogromny głód siatkówki. Zdając sobie sprawę z moich zaległości, okres przygotowawczy rozpocząłem już praktycznie w maju. Treningi na piasku, na siłowni, czy bieganie po górach nie oddadzą jednak emocji i atmosfery panującej na meczu, dlatego z niecierpliwością czekam na nowy sezon.

Karuzela transferowa trwa. Jakie są twoje plany na nadchodzący sezon? Zostajesz w Nysie czy masz już może jakieś propozycje z innych klubów?

Propozycje się pojawiły, ale jest ich mniej niż w poprzednich sezonach. Natomiast jeśli sytuacja w Nysie będzie jasna i klarowna, a zarząd klubu ureguluje zaległości wobec mojej osoby za poprzedni sezon to nie wykluczam dalszych występów w Stali.

z zawodnikiem rozmawiała Magdalena Jagintowicz – www.siatkowka.net

źródło: siatkowka.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved