Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > I turniej eliminacyjny Resport Mazury Cup 2011

I turniej eliminacyjny Resport Mazury Cup 2011

fot. archiwum

Podczas pierwszego turnieju eliminacyjnego w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Resport Mazury Cup 2011 na mrągowskiej plaży prymat wiodły pary z Olsztyna. Zawodnicy oprócz rywali musieli zmagać się także z niesprzyjającą aurą.

W turnieju udział wzięło 15 par męskich oraz 4 kobiece. W grupie mężczyzn tradycyjnie już nie było mocnych na duet Tomasz Poskier/Mateusz Szymański, który w finale nie dali dojść do głosu parze Mateusz Chyl/Adam Winckiewicz, pewnie zwyciężając 21:8. W pojedynku o trzecie miejsce na przeciw siebie stanął duet kętrzyński i mieszanka olsztyńsko-bartoszycka. Po bardzo zaciętym pojedynku, który zakończył się wynikiem 21:19 ostatecznie to Damian Piórkowski i Jarosław Urban z Kętrzyna cieszyli się z brązowego medalu. Para Jakub Sulima/ Marcin Kamiński musiała zadowolić się czwartą lokatą. Oprócz tych par awans do finału otrzymały także pary z miejsca piątego i szóstego.

W grupie kobiet nikt nie mógł dorównać parze Dorota Kaniuka/ Aleksandra Zdon, które wygrały wszystkie trzy spotkania z rywalkami. Tuż za nimi uplasowała się para z Mrągowa – Dorota Zielińska/ Karmen Sosińska. Trzecie miejsce należało do pary z Bartoszyc – Aleksandra Fota i Nikolina Burkacka, a na czwartej pozycji znalazły się mrągowianki – Renata Wojno i Katarzyna Zakrzewska. Wszystkie cztery pary otrzymały awans do wielkiego finału, który odbędzie się w Mrągowie 24 lipca.

Kolejny turniej Resport Mazury Cup 2011 odbędzie się 9 lipca w Wilkasach, gdzie zagrają panowie. Następnie rozgrywki przeniosą się do Rynu i 23 lipca rywalizowały będą zarówno panie jak i panowie o ostatnie wolne miejsca w wielkim finale.źródło: inf. własna, sport.mragowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved