Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > K. Strasz: Niedługo będę mogła pracować na pełnych obrotach

K. Strasz: Niedługo będę mogła pracować na pełnych obrotach

fot. archiwum

Pierwsze zgrupowanie siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet w Szczyrku właśnie dobiega końca. Podczas pobytu w sportowym ośrodku nie zabrakło również libero MKS Dąbrowy Górniczej, Krystyny Strasz, która wraca do formy po kontuzji barku.

Strasz znalazła się w gronie najlepszych libero powołanych jeszcze przez ówczesnego trenera kadry Jerzego Matlaka, Magdaleny Saad oraz Pauliny Maj. Ze względu na niedawno przebytą kontuzję barku nie mogła jednak uczestniczyć we wszystkich zajęciach. – Cały czas przechodzę rehabilitację i ćwiczę indywidualnie z trenerem. Mam specjalny trening wzmacniający mój bark, z którym jest coraz lepiej. Myślę, że za niedługo będę mogła pracować na pełnych obrotach – zapewnia siatkarka Tauronu.

W niedzielę siatkarski świat obiegła wiadomość o odwołaniu na stanowisku trenera kadry Polski Jerzego Matlaka. Jego miejsce zajął Wiesław Popik, były szkoleniowiec Organiki Budowlani Łódź oraz trener Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza w sezonie 2007/2008. – Miałam już wcześniej okazję spotkać się z trenerem Popikiem i byłam bardzo zadowolona. Tym bardziej cieszy fakt, że znowu możemy ze sobą współpracować – podkreśla dąbrowska libero.

Pogoda, którą obecnie możemy obserwować na początku lipca, nas nie rozpieszcza. Rodowita sosnowiczanka zdążyła jednak trochę wypocząć, ale znów będzie odbijać piłkę, gdy jej koleżanki z drużyny MKS-u mają wolne. – Na szczęście tak to się wszystko ułożyło, że mogłam spędzić krótki urlop z rodzinką w czerwcu. Natomiast teraz ze względu na deszczową pogodę zajęcia mamy tylko na hali, a to nie zachęca nawet do spacerów. Duże ulewy spowodowały nawet, że był problem z oświetleniem podczas jednych zajęć, ale szybko usterka została naprawiona – dodała na zakończenie Strasz.źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved