Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Joker Piła wystartuje w I lidze i będzie chciał walczyć o coś więcej

Joker Piła wystartuje w I lidze i będzie chciał walczyć o coś więcej

fot. archiwum

- Nic mi o tm nie wiadomo, abyśmy nie mieli wystartować. Powiem nawet, że praktycznie mamy skompletowany skład, ale czekamy na to, aby gwarancje naszych sponsorów urzeczywistniły się - mówi trener Jokera Piła Jarosław Kubiak.

Kibiców pilskiego Jokera martwią informację o kolejnych zawodnikach opuszczających zespół. W przyszłym sezonie w barwach Jokera nie zobaczymy już Macieja Gorzkiewicza, który grać będzie w PlusLidze w AZS Politechnika Warszawska, Adriana Mihułki, który przeprowadza się do Ostrołęki a także Pawła Kaczorowskiego, który wzmocnił drugoligowego Campera Wyszków. Aż czterech zawodników Jokera przeniosło się do KS Jadar Siedlce, zespołu, który zagra w I lidze mężczyzn w miejsce Jadaru Radom. W Siedlcach w przyszłym sezonie grać będą Witold Chwastyniak, Mateusz Jasiński, Jakub Kowalczyk i Radosław Zbierski.

Każdy z zawodników grających w minionym sezonie w naszym klubie dostał tak zwaną wolną rękę i mógł szukać sobie nowego pracodawcy. Chłopcy skorzystali z takiej możliwości i nikt nie ma do nikogo pretensji. Nie będziemy nikogo oszukiwali, że u nas jest różowo. O wyborze naszych byłych graczy decydowało wiele czynników. Jeden chciał grać bliżej domu rodzinnego, inny bliżej dziewczyny. Tak to bywa – przyznaje trener Jarosław Kubiak w wywiadzie dla portalu pilskisport.pl.

O tym, kto zastąpi zawodników opuszczających Piłę, jeszcze głośno nikt nie mówi. Wiadomo na pewno, że Joker w rozgrywkach I ligi mężczyzn wystartuje i… wcale nie będzie chciał walczyć tylko o utrzymanie. – W Jokerze nie ma miejsca dla zawodników, którzy mało poważnie podchodzą do siatkówki. Stawiam na zawodników, którzy z siatkówką wiążą swoją przyszłość, i którzy są bardzo ambitni. Ci, którzy mnie znają dobrze o tym wiedzą. Tak też będzie tym razem. Jednak czy okażą się być dobrą drużyną okaże się za jakiś czas – twierdzi Kubiak.źródło: inf. własna, pilskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved