Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Joanna Kaczor: To ostatni dzwonek, żeby się wyleczyć

Joanna Kaczor: To ostatni dzwonek, żeby się wyleczyć

fot. archiwum

Joanna Kaczor w najbliższym sezonie ligowym będzie dalej broniła barw Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna. Jednak brązowa medalistka ostatnich mistrzostw Europy nie myśli aktualnie o grze, tylko o leczeniu i dojściu do pełni zdrowia.

Od pięciu lat mam problemy z lewym Achillesem, to jest ostatni dzwonek, aby się wyleczyć, jeśli chcę jeszcze grać w siatkówkę – mówi atakująca Muszyny. – Zastrzyki, które przyjmuję są bardzo bolesne, ale mają pomóc w wyciszeniu Achillesa. Nie było co się zastanawiać, musiałam rozpocząć jak najszybciej leczenie – wyjaśnia.

Jej koleżanki z drużyny narodowej trenowały w tym tygodniu na krótkim zgrupowaniu w Szczyrku. Jutro odlecą z Pragi do Jekaterynburga, gdzie od 5 do 10 lipca zagrają w turnieju o Puchar Jelcyna. Ich rywalkami będą m.in. Brazylijki i Holenderki. – Trzymam za dziewczyny mocno kciuki, za ich dobry start, który jest im potrzebny w tych trudnych chwilach, jakie towarzyszą żeńskiej siatkówce – powiedziała Joanna Kaczor.

Na początku lipca siatkarka przejdzie konsultacje, po których jest nadzieja, że będzie wiedziała więcej na temat powrotu do reprezentacji. – Gra w barwach biało-czerwonych zawsze była dla mnie niezwykle ważna, ale w tej chwili najważniejsze jest dla mnie zdrowie. Trudno na razie coś więcej powiedzieć, kiedy będę mogła rozpocząć treningi z kadrą Nie wiem też, czy nowy trener będzie mnie widział w składzie – dodaje Joanna Kaczor.Autor: Katarzyna Gotowiec – plusliga-kobiet.pl

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved