Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dwóch kandydatów na trenera AZS Nysa

Dwóch kandydatów na trenera AZS Nysa

fot. archiwum

Zbigniew Rektor oraz Roland Dembończyk - to kandydaci na trenera pierwszoligowych siatkarzy AZS Nysa. Prezes klubu Dariusz Pięt zapewnia, że któryś z nich przejmie zespół po odejściu Dariusza Ratajczaka. Większych zmian kadrowych w zespole ma nie być.

Zaraz po zakończeniu sezonu wiadomo było, że odchodzi doświadczony Wojciech Szczurowski. Kibiców może niepokoić również fakt, że nie wiadomo jak szybko do zdrowia po operacji kolana dojdzie Marcin Kozioł. Większych zmian kadrowych nie będzie – przekonuje prezes Dariusz Pięt na łamach Nowej Trybuny Opolskiej. – W poprzednim sezonie zespół grał bowiem przyzwoicie. Chcemy oczywiście nieco wzmocnić drużynę, ale na konkretne nazwiska jest jeszcze za wcześnie. W tej sprawie ważny będzie też głos nowego trenera.

Co natomiast cieszy, to niezła sytuacja finansowa klubu. – Osiągnęliśmy porozumienie z dwoma instytucjami, które nam najbardziej pomagają – zaznacza prezes Pięt. – Chodzi oczywiście o urząd miasta i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową. Budżet klubu nie pozwala na spektakularne działania, ale jest stabilny. Czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego przez urząd marszałkowski. Zgodnie z jego zasadami jako klub z I ligi mamy prawo oczekiwać na pomoc.

Więcej w Nowej Trybunie Opolskiejźródło: Nowa Trybuna Opolska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved