Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Błękitni prawie w komplecie, Damian Sąpór na rozegraniu

Błękitni prawie w komplecie, Damian Sąpór na rozegraniu

fot. archiwum

Zarząd klubu Błękitni Ropczyce podpisał dwie kolejne umowy z zawodnikami. Na pozycji rozgrywającego w nadchodzącym sezonie wystąpi Damian Sąpór, wypożyczony z Czarnych Radom, mistrz Polski juniorów 2010.

Jestem bardzo zadowolony z podpisanej umowy, gdyż w Ropczycach będę mógł dużo grać. Było to dla mnie ważne, gdyż chcę spędzać jak najwięcej czasu na boisku i się rozwijać. W tym roku ukończyłem szkołę i chce rozpocząć studia w Rzeszowie – ocenił Damian Sąpór.

Umowę na kolejny sezon podpisał także Radosław Godek.Kadra na kolejny sezon jest już prawie w komplecie. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma zawodnikami, ale nie chce zdradzać szczegółów. W sierpniu planujemy rozpoczęcie przygotowań do sezonu oraz obóz wyjazdowy, tak aby zawodnicy byli gotowi na pierwszą kolejkę, która zaplanowana jest na 24 września. Wszystko jest na dobrej drodze i myślę, że w najbliższym czasie pełny skład się wykrystalizuje – ocenił Wojciech Baszak, prezes ropczyckiej drużyny.

Aktualnie ekipa z Ropczyc ma zakontraktowanych dziewięciu zawodników. Oprócz Radosława Godka (przyjęcie) i Damian Sąpora (rozgrywający) są to: Michał Makowiec (środkowy), Paweł Rusin (przyjęcie), Piotr Kochan (środkowy), Dawid Róg (atakujący), Wojciech Rusin (atakujący), Przemysław Marć (libero) oraz Mateusz Goryl (środkowy). Trwają jeszcze rozmowy z przyjmującymi oraz rozgrywającym, którego nazwisko ma być znane za kilka dni. Nie wykluczone, że do składu dołączy jeszcze jeden środkowy.źródło: blekitni.r-ce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved