Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Agnieszka Seta przeniesie się z AZS KSZO do Chemika Police

Agnieszka Seta przeniesie się z AZS KSZO do Chemika Police

fot. archiwum

Agnieszka Seta z AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podpisała kontrakt z Chemikiem Police. Bardzo prawdopodobne jest to, że z lokalnego rywala RSMS Police przyjdzie także libero Joanna Nickowska i będzie mogła zaprezentować się w I lidze siatkarek.

28-letnia Agnieszka Seta na przyjęciu zastąpi Katarzynę Ostrowską, która w związku z urlopem macierzyńskim Joanny Gliwy w nadchodzącym sezonie będzie grać na pozycji libero. Bardzo prawdopodobne jest to, że z lokalnego rywala SMS Police przyjdzie także libero Joanna Nickowska.

Nie udało się pozyskać Magdaleny Jagodzińskiej i Jowity Jaroszewicz. Władze Chemika zbyt długo zwlekały z przedstawieniem im oferty i ostatecznie znalazły one sobie inne kluby. – Dziewczyny chciały u nas grać, ale zbyt długo zwlekaliśmy z przekazaniem im kontraktów i znalazły inny klub. Szkoda, mogłyby nam pomóc w realizacji planów awansu. Jesteśmy dobrzy sportowo, ale wizerunkowo mamy jeszcze wiele do zrobienia, dlatego zawodniczki nie pchają się do nas drzwiami i oknami. Teraz nie będzie nas można uważać za faworytów, chociaż nie wycofujemy się z założeń – mówi dla Gazety Wyborczej Mariusz Bujek.

źródło: Gazeta Wyborcza, ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved